Basketball 2019 Results


Sunday, January 20, 2019 @ 5:25pm
Final
QAS - STEGE (3G1) 7
QAS - ADAIR (3G1) 14
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:50pm
Final
SMMA - WALKENBACH (3B1) 18
SMMA - GUIDRY (3B1) 9
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:45pm
Final
ST JUS - O'NEAL (2) (7G2/3 - League 2) 26
SCL - DRAZEN (2-NC) (7G2/3 - League 2) 15
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:20pm
Final
ASMP - SELZER (3B2) 34
QAS - BLACK (3B2) 3
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:20pm
Final
QAS - BRADLEY (4B1) 22
ST JOE - KUCZWARA (4B1) 0
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:15pm
Final
ST SIM - KING(1) (6GO/1 - League 1) 0
ASMP - DAVIS (1) (6GO/1 - League 1) 2
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:45pm
Final
QAS - GOEPPINGER (3B1) 20
OLF - BERZOWSKI (3B1) 18
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:45pm
Final
SCL - KEIFER (3B2) 9
SFA - BOECKMAN (3B2) 17
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:15pm
Final
SMMA - BLUMMENKEMPER (O) (6GO/1 - League Open) 13
QAS - SMITH (O) (6GO/1 - League Open) 29
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:10pm
Final
SMMA - HIGGINS (3G1) 10
SCL - GREFFET (3G1) 4
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:10pm
Final
SMMA - SEAGO (4B2) 6
ST MARK - SANNEMAN (4B2) 11
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:40pm
Final
SCL - PERUCCA (3G1) 16
SFA - FISHER (3G1) 3
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:40pm
Final
IC - MACKE (3B1) 0
ST SIM - KING (3B1) 14
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:10pm
Final
ASMP - HERENSTREIT (4) (6B3/4 - League 4) 18
ST JOE - GARTNER (4) (6B3/4 - League 4) 21
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:05pm
Final
ASMP - WRIGHT (7B1) 37
ST MARK - NEIHAUSE (7B1) 38
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:05pm
Final
IC - HOEVEL (3G2) 12
SFA - LECROY (3G2) 2
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:35pm
Final
SFA - NOVAK (6G2) 15
SMMA - TORRENCE (6G2) 13
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:35pm
Final
OLF - LOOLERG (4G3) 12
SFA - HOGAN (4G3) 0
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:30pm
Final
QAS - BAKER (3B1) 8
SCL - WILLICK (3B1) 19
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:05pm
Final
ST JOE - SWEENEY (1) (7GO/1 - League 1) 29
ST JOE - ROHE (1) (7GO/1 - League 1) 12
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:00pm
Final
ST JUS - LALLY (2-NC) (6B1/2 - League 2) 20
ST MARK - NEWCOME (2) (6B1/2 - League 2) 16
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:30pm
Final
SCL - WALSH (6BO) 33
IC - BRANNAM (6BO) 23
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:30pm
Final
QAS - DeCLUE (7BO) 10
SMMA - DeGREFF (7BO) 45
 
Saturday, January 19, 2019 @ 7:55pm
Final
ST JUS - RODRIGUEZ (3B2) 18
QAS - BARTONI (3B2) 17
 
Saturday, January 19, 2019 @ 6:50pm
Final
SMMA - DOWNEN (3G2) 4
QAS - SEAWEL (3G2) 25
 
Saturday, January 19, 2019 @ 5:45pm
Final
IC - MACKE (3B1) 12
QAS - BAKER (3B1) 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 4:40pm
Final
ASMP - BECKER (3B1) 8
QAS - GOEPPINGER (3B1) 2
 
Saturday, January 19, 2019 @ 3:15pm
Final
OLF - LOOLERG (4G3) 2
SMMA - ST JOHN (4G3) 10
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:25pm
Final
IC - BERNSTEIN (4G3) 2
SCL - STECHER (4G3) 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:25pm
Final
OLQP - KERSHAW (2) (6B1/2 - League 2) 10
QAS - BAKER (2) (6B1/2 - League 2) 24
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JUS - FAGAN (4B2) 22
ASMP - HIRNER (4B2) 19
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:20pm
Final
SMMA - DUKE (4B1) 9
SCL - LAUBER (4B1) 24
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:05pm
Final
IC - FITZGERALD (3) (7G2/3 - League 3) 17
SMMA - ALIVERNIA (3) (7G2/3 - League 3) 30
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:20pm
Final
SFA - RIKE (4B3) 3
ST JOE - REITZEL (4B3) 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:15pm
Final
PCA - CASE (3) (7G2/3 - League 3) 6
ST SIM - GOLDBECH 2 (3) (7G2/3 - League 3) 26
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:15pm
Final
OLF - YATES (3G1) 10
SMMA - HIGGINS (3G1) 10
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:15pm
Final
ST SIM - ? (3G1) 10
ASMP - HARDIN (3G1) 0
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:15pm
Final
QAS - KRAFFT (4G1) 11
ASMP - HARRIS (4G1) 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:15pm
Final
ST JUS - LALLY (4G1) 16
SCL - WALSH (4G1) 29
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
SMMA - VOEGTLI (1) (7GO/1 - League 1) 8
SMMA - HOUSTON (O) (7GO/1 - League Open) 29
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:15am
Final
IC - LUPE (4G2) 8
ST JOE - SLAVENS (4G2) 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:15am
Final
QAS - FISHER (1) (6B1/2 - League 1) 24
QAS - BLACK (1-NC) (6B1/2 - League 1) 16
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:10am
Final
ST SIM - HOF (3B2) 16
SMMA - ALVERNIA (3B2) 2
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:10am
Final
SFA - LUMSTDEN (3) (6B3/4 - League 3) 10
SCL - KRUSE (3-NC) (6B3/4 - League 3) 23
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:10am
Final
QAS - JONES (4B3) 14
OLF - FRENCH (4B3) 10
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:10am
Final
ASMP - DAVIS (2) (7G2/3 - League 2) 30
ST SIM - GOLDBECH 1 (2) (7G2/3 - League 2) 21
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:10am
Final
SCL - NEAF (NC) (7B1) 47
ST JUS - WILKE (NC) (7B1) 25
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:10am
Final
SMMA - HIGGINS (6BO) 31
QAS - ANDERSON (6BO) 41
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:10am
Final
SFA - ALBIN (3B1) 16
ST JOE - AZTERT (3B1) 12
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:05am
Final
SCL - KIEFER (C) (6GO/1 - League Open) 12
ST JUS - FAGAN (O) (6GO/1 - League Open) 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:05am
Final
ST JOE - SCHMEIDER (7B1) 30
ST SIM - STAUB (7B1) 21
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:05am
Final
PCA - PRIEST (4) (6B3/4 - League 4) 12
ASMP - HERENSTREIT (4) (6B3/4 - League 4) 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:05am
Final
SCL - SPENCE (3G2) 4
OLF - PETERS (3G2) 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:05am
Final
ASMP - BRANDT (3G2) 15
IC - HOEVEL (3G2) 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
ASMP - SYKORA (4B3) 12
OLQP - THOMAS (4B3) 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - LAUBER (7BO) 43
ASMP - PICHA (7BO) 20
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
ST MARK - GALBRAITH (4B3) 25
OLF - STUCKE (4B3) 13
 
Saturday, January 19, 2019 @ 8:00am
Final
SCL - KNOX (C) (7GO/1 - League Open) 23
QAS - SEPPI (O) (7GO/1 - League Open) 26
 
Friday, January 18, 2019 @ 8:10pm
Final
OLF - KRODINGER (1) (6GO/1 - League 1) 19
QAS - SMITH (O) (6GO/1 - League Open) 18
 
Friday, January 18, 2019 @ 8:10pm
Final
SMMA - BERNI (4) (6B3/4 - League 4) 28
PCA - PRIEST (4) (6B3/4 - League 4) 19
 
Friday, January 18, 2019 @ 7:35pm
Final
SMMA - DeGREFF (7BO) 51
SCL - ETZEL (C) (7BO) 28
 
Friday, January 18, 2019 @ 7:05pm
Final
SCL - SPENCE (3G2) 3
QAS - KESTERSON (3G2) 10
 
Friday, January 18, 2019 @ 7:05pm
Final
QAS - KRAFFT (4G1) 0
SMMA - HANAK (4G1) 26
 
Friday, January 18, 2019 @ 6:00pm
Final
OLF - CANADAY (3B2) 17
ST JUS - RODRIGUEZ (3B2) 19
 
Friday, January 18, 2019 @ 6:00pm
Final
QAS - BARTONI (3B2) 16
QAS - BLACK (3B2) 6
 
Friday, January 18, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - WILLICK (3B1) 12
SMMA - WALKENBACH (3B1) 10
 
Sunday, January 13, 2019 @ 7:35pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (1) (8B1/2 - League 1) 46
QAS - HOFFMEISTER (1) (8B1/2 - League 1) 29
 
Sunday, January 13, 2019 @ 6:30pm
Final
SMMA - DeGREFF (7BO) 39
QAS - KESTERSON (7BO) 48
 
Sunday, January 13, 2019 @ 5:25pm
Final
SMMA - LAWLER (C) (5BO) 9
QAS - KESTERSON (5BO) 33
 
Sunday, January 13, 2019 @ 4:50pm
Final
ST MARK - GREBING (8G1) 40
SFA - WOOD (8G1) 18
 
Sunday, January 13, 2019 @ 4:50pm
Final
QAS - GEROSKI (4B1) 11
SMMA - DUKE (4B1) 14
 
Sunday, January 13, 2019 @ 4:20pm
Final
IC - COLE (6G2) 28
QAS - BENDER (6G2) 14
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
IC - BRANNAM (6BO) 28
SMMA - HIGGINS (6BO) 35
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
ST SIM - GOLDBECH 1 (2) (7G2/3 - League 2) 24
ST JUS - O'NEAL (2) (7G2/3 - League 2) 15
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
ASMP - WRIGHT (7B1) 28
ST SIM - CHASTONEY (7B1) 40
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
ST JUS - LUHNING (4) (8B3/4 - League 4) 33
SFA - HULSEY (4) (8B3/4 - League 4) 32
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:15pm
Final
ST JOE - REITZEL (4B3) 25
OLF - FRENCH (4B3) 8
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:15pm
Final
SFA - ROHFLING (5B2) 12
QAS - LUETHEN (NC) (5B2) 21
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:15pm
Final
QAS - STEGE (3G1) 2
ST JOE - SCHNEIDER (3G1) 2
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:10pm
Final
ASMP - HARDIN (3G1) 2
SCL - PERUCCA (3G1) 4
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:10pm
Final
ST SIM - PRANGE (1-NC) (8B1/2 - League 1) 39
ASMP - HARRIS (1) (8B1/2 - League 1) 31
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST SIM - DOWELL (4) (8B3/4 - League 4) 38
SMMA - NIEBRUGGE (4) (8B3/4 - League 4) 40
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST JOE - SCHMEIDER (7B1) 22
SFA - WHITMAN (NC) (7B1) 40
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:40pm
Final
SFA - ABERNATHY (1) (5G1/2 - League 1) 6
ST JUS - LACINY (1) (5G1/2 - League 1) 7
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:40pm
Final
SCL - LAUBER (4B1) 13
IC - BROKAW (4B1) 10
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:40pm
Final
ST MARK - DORMIER (NC) (5B1) 23
ST SIM - ROTH (5B1) 25
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:10pm
Final
ST MARK - SANNEMAN (4B2) 20
QAS - HOGG (4B2) 18
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:10pm
Final
ST JUS - RODRIGUEZ (3B2) 12
ST JOE - NESSELHOFF (3B2) 4
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:10pm
Final
SCL - STECHER (4G3) 12
OLF - LOOLERG (4G3) 6
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:05pm
Final
ST SIM - SMITH (4B3) 14
SCL - CAHILL (4B3) 2
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:05pm
Final
QAS - DESIENROTH (1) (5G1/2 - League 1) 16
OLQP - SWANTNER (1) (5G1/2 - League 1) 14
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:05pm
Final
ST JUS - MOSBY (3G2) 9
ST MARK - SHOGER (3G2) 8
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:35pm
Final
QAS - ANDERSON (C) (8GO) 25
SMMA - GLUCK (8GO) 29
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:35pm
Final
ASMP - BILKA (2-NC) (8B1/2 - League 2) 36
SFA - ROBINSON (2) (8B1/2 - League 2) 31
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:35pm
Final
ST SIM - SCHWARTZ (4B2) 8
ST JUS - FAGAN (4B2) 11
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:35pm
Final
SMMA - DOWNEN (3G2) 2
ST SIM - KRUS (3G2) 6
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:35pm
Final
OLF - JOKERST (4G2) 16
IC - LUPE (4G2) 1
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:05pm
Final
OLF - STUCKE (5B1) 28
OLF - BEFFA (5B1) 4
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:05pm
Final
SFA - HOGAN (4G3) 0
ST JOE - WOODS (4G3) 26
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:05pm
Final
SFA - BRESNAN (4G2) 8
QAS - THOMAS (4G2) 4
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - SMITH (O) (6GO/1 - League Open) 28
ASMP - DAVIS (1) (6GO/1 - League 1) 5
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - SEAWEL (3G2) 22
SCL - SPENCE (3G2) 2
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:00pm
Final
OLQP - THOMAS (4B3) 7
ST MARK - GALBRAITH (4B3) 4
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
QAS - COLLINS (8BO) 39
SMMA - SULLIVAN (8BO) 41
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
SMMA - HIGGINS (3G1) 0
ST SIM - ? (3G1) 22
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
ST JUS - BERRY (8BO) 42
IC - CHANEY (8BO) 21
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
ST JOE - HOEFLER (8GO) 19
SFA - STOTTS (8GO) 45
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
QAS - BRUNNER (4G1) 0
ST JUS - LALLY (4G1) 20
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:00pm
Final
SCL - FITZGERALD (NC) (5B1) 25
OLF - FRENCH (5B1) 11
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:00pm
Final
OLF - STUCKE (4B3) 14
QAS - JONES (4B3) 16
 
Sunday, January 6, 2019 @ 7:35pm
Final
ASMP - BILKA (2-NC) (8B1/2 - League 2) 22
QAS - SIPPLE (2) (8B1/2 - League 2) 34
 
Sunday, January 6, 2019 @ 6:30pm
Final
ST MARK - NEWCOME (2) (6B1/2 - League 2) 34
QAS - BAKER (2) (6B1/2 - League 2) 11
 
Sunday, January 6, 2019 @ 5:25pm
Final
ST JUS - LACINY (1) (5G1/2 - League 1) 4
QAS - DESIENROTH (1) (5G1/2 - League 1) 14
 
Sunday, January 6, 2019 @ 4:50pm
Final
QAS - SEAWEL (3G2) 21
SFA - LECROY (3G2) 0
 
Sunday, January 6, 2019 @ 4:50pm
Final
SCL - WALSH (4G1) 19
SMMA - HANAK (4G1) 7
 
Sunday, January 6, 2019 @ 4:20pm
Final
QAS - SIMOKAITIS (4B1) 28
QAS - BRADLEY (4B1) 12
 
Sunday, January 6, 2019 @ 4:15pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (1) (8B1/2 - League 1) 49
ASMP - HARRIS (1) (8B1/2 - League 1) 49
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:45pm
Final
SFA - WHITMAN (NC) (7B1) 30
ST JUS - WILKE (NC) (7B1) 19
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:45pm
Final
IC - BERNSTEIN (4G3) 8
SFA - HOGAN (4G3) 6
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:45pm
Final
QAS - BENDER (6G2) 3
ST SIM - MILSARK (6G2) 23
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:15pm
Final
ST MARK - SANNEMAN (4B2) 36
OLF - ERVIN (4B2) 11
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:15pm
Final
SMMA - ALVERNIA (3B2) 12
QAS - BARTONI (3B2) 12
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:10pm
Final
ST JOE - HUNT (3) (8B3/4 - League 3) 37
ASMP - LaFLAMME (3-NC) (8B3/4 - League 3) 35
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:10pm
Final
QAS - POLITTE (5BO) 21
ASMP - NICCOLETTI (5BO) 30
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:40pm
Final
OLF - KRODINGER (1) (6GO/1 - League 1) 28
ST SIM - KING(1) (6GO/1 - League 1) 18
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:40pm
Final
SMMA - DUKE (4B1) 9
IC - BROKAW (4B1) 12
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:40pm
Final
ST MARK - GALBRAITH (4B3) 20
SFA - RIKE (4B3) 8
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:40pm
Final
ST MARK - GREBING (8G1) 33
SMMA - KARCHER (8G1) 15
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:40pm
Final
QAS - SMITH (O) (6GO/1 - League Open) 17
ST JUS - FAGAN (O) (6GO/1 - League Open) 27
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:10pm
Final
SMMA - LEVITT (4G2) 3
OLF - JOKERST (4G2) 6
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:10pm
Final
ST JOE - SLAVENS (4G2) 8
QAS - THOMAS (4G2) 12
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:10pm
Final
ST SIM - ? (3G1) 20
SCL - PERUCCA (3G1) 0
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:05pm
Final
ST MARK - SHOGER (1) (6GO/1 - League 1) 19
ASMP - DAVIS (1) (6GO/1 - League 1) 8
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:05pm
Final
IC - DOWADOSKI (7B1) 11
ST MARK - NEIHAUSE (7B1) 35
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:05pm
Final
ST SIM - SCHWARTZ (4B2) 20
ASMP - HIRNER (4B2) 2
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:35pm
Final
ASMP - BRANDT (3G2) 4
ST SIM - KRUS (3G2) 11
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:35pm
Final
OLQP - SWANTNER (1) (5G1/2 - League 1) 10
SFA - ABERNATHY (1) (5G1/2 - League 1) 9
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:35pm
Final
QAS - ANDERSON (6BO) 20
SCL - WALSH (6BO) 27
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:35pm
Final
ST JOE - ROHE (1) (7GO/1 - League 1) 20
SMMA - VOEGTLI (1) (7GO/1 - League 1) 15
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:05pm
Final
ST JOE - HUNT (2) (5G1/2 - League 2) 10
OLF - HAWKINS (2) (5G1/2 - League 2) 6
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:05pm
Final
ST SIM - HOF (3B2) 21
ST JOE - NESSELHOFF (3B2) 0
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:05pm
Final
QAS - ADAIR (3G1) 34
QAS - STEGE (3G1) 2
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:00pm
Final
QAS - HULSEY (NC) (5B2) 27
ASMP - GARTNER (5B2) 9
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:00pm
Final
SFA - RITZEL (5B1) 24
ST MARK - DORMIER (NC) (5B1) 30
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:00pm
Final
ST SIM - KING (3B1) 9
ASMP - BECKER (3B1) 19
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
ST MARK - MALONEY (O) (7GO/1 - League Open) 32
SMMA - HOUSTON (O) (7GO/1 - League Open) 29
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
QAS - GOEPPINGER (3B1) 12
IC - MACKE (3B1) 8
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
OLF - FRENCH (4B3) 10
ST SIM - SMITH (4B3) 15
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
ASMP - HARRIS (4G1) 7
ST JUS - LALLY (4G1) 8
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
IC - COLE (6G2) 26
SFA - NOVAK (6G2) 20
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:00pm
Final
IC - HOEVEL (3G2) 4
OLF - PETERS (3G2) 14
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:00pm
Final
QAS - KRAFFT (4G1) 9
QAS - BRUNNER (4G1) 2
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:00pm
Final
OLF - BERZOWSKI (3B1) 43
ST JOE - AZTERT (3B1) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 7:55pm
Final
ASMP - SYKORA (4B3) 5
QAS - JONES (4B3) 16
 
Saturday, January 5, 2019 @ 6:50pm
Final
ST JUS - TALLEUR (4B1) 7
QAS - GEROSKI (4B1) 22
 
Saturday, January 5, 2019 @ 5:45pm
Final
SMMA - WALKENBACH (3B1) 14
QAS - BAKER (3B1) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 4:40pm
Final
ST MARK - SHOGER (3G2) 0
QAS - SEAWEL (3G2) 27
 
Saturday, January 5, 2019 @ 3:35pm
Final
SFA - LECROY (3G2) 3
QAS - KESTERSON (3G2) 18
 
Saturday, January 5, 2019 @ 3:30pm
Final
SCL - KEIFER (3B2) 8
OLF - CANADAY (3B2) 24
 
Saturday, January 5, 2019 @ 3:15pm
Final
SFA - STOTTS (8GO) 20
SMMA - GLUCK (8GO) 24
 
Saturday, January 5, 2019 @ 2:30pm
Final
OLF - HAWKINS (2) (5G1/2 - League 2) 26
QAS - DESIENROTH (1) (5G1/2 - League 1) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 2:25pm
Final
ST JOE - REITZEL (4B3) 16
OLF - STUCKE (4B3) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 2:10pm
Final
IC - COLE (6G2) 26
SMMA - TORRENCE (6G2) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:45pm
Final
ST JOE - HICKERSON (3) (6B3/4 - League 3) 14
SFA - LUMSTDEN (3) (6B3/4 - League 3) 19
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:25pm
Final
IC - BRANNAM (6BO) 18
QAS - ANDERSON (6BO) 35
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:20pm
Final
ST JOE - WOODS (4G3) 14
OLF - LOOLERG (4G3) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:20pm
Final
QAS - HOGG (4B2) 9
SMMA - SEAGO (4B2) 16
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:20pm
Final
ASMP - DAVIS (2) (7G2/3 - League 2) 15
ST JUS - O'NEAL (2) (7G2/3 - League 2) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:05pm
Final
ASMP - HERENSTREIT (4) (6B3/4 - League 4) 23
SMMA - BERNI (4) (6B3/4 - League 4) 8
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:40pm
Final
ST SIM - ? (3G1) 40
SFA - FISHER (3G1) 0
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:15pm
Final
OLF - BEFFA (5B1) 10
OLF - FRENCH (5B1) 20
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:15pm
Final
SMMA - HIGGINS (6BO) 30
ST SIM - HOF (6BO) 29
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:15pm
Final
OLF - YATES (3G1) 8
ASMP - HARDIN (3G1) 20
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:15pm
Final
QAS - THOMAS (4G2) 21
SMMA - LEVITT (4G2) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:15pm
Final
SMMA - NIEBRUGGE (4) (8B3/4 - League 4) 23
ST JUS - LUHNING (4) (8B3/4 - League 4) 31
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:35am
Final
SMMA - ST JOHN (4G3) 38
SFA - HOGAN (4G3) 0
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:25am
Final
ST JUS - BERRY (8BO) 42
ST MARK - MALONEY (8BO) 31
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:15am
Final
ST JOE - POGUE (6G2) 28
QAS - BENDER (6G2) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:10am
Final
ST JOE - GARTNER (4) (6B3/4 - League 4) 33
PCA - PRIEST (4) (6B3/4 - League 4) 0
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:10am
Final
QAS - LUETHEN (NC) (5B2) 30
OLF - NEWBECK (5B2) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:10am
Final
ST JUS - FAGAN (4B2) 16
SCL - SCHEVE (4B2) 16
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:10am
Final
OLQP - SIGNETTI (5B2) 11
IC - SCHER (5B2) 11
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:10am
Final
ST SIM - ROTH (5B1) 21
ST JUS - ROBERTS (NC) (5B1) 17
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:30am
Final
SMMA - GUIDRY (3B1) 22
SFA - ALBIN (3B1) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:20am
Final
OLF - KRODINGER (1) (6GO/1 - League 1) 23
ST MARK - SHOGER (1) (6GO/1 - League 1) 32
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:10am
Final
ASMP - PICHA (7BO) 53
QAS - DeCLUE (7BO) 24
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:05am
Final
SMMA - DOWNEN (3G2) 8
ST JUS - MOSBY (3G2) 8
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:05am
Final
SMMA - KARCHER (2) (5G1/2 - League 2) 4
ST SIM - HOPE (2) (5G1/2 - League 2) 22
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:05am
Final
SMMA - LIEBER (5GO) 9
ASMP - BRANDT (5GO) 21
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:05am
Final
ST JOE - SCHMEIDER (7B1) 48
OLF - ANDRESCAVAGE (7B1) 28
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:05am
Final
QAS - KESTERSON (5BO) 19
IC - SCHUBERT (5BO) 27
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:15am
Final
ST SIM - SCHWARTZ (4B2) 12
ST MARK - SANNEMAN (4B2) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:05am
Final
SFA - HULSEY (4) (8B3/4 - League 4) 19
QAS - SCHELLHASE (3) (8B3/4 - League 3) 27
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:05am
Final
SMMA - HIGGINS (3G1) 20
ST JOE - SCHNEIDER (3G1) 4
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
SCL - PATRICK (5GO) 11
IC - SANDER (5GO) 13
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
ASMP - SELZER (3B2) 20
ST JUS - RODRIGUEZ (3B2) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
ST JOE - SWEENEY (1) (7GO/1 - League 1) 30
OLF (YATES (1) (7GO/1 - League 1) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
OLQP - THOMAS (4B3) 6
ST SIM - SMITH (4B3) 18
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
ST JUS - LALLY (2-NC) (6B1/2 - League 2) 32
OLQP - KERSHAW (2) (6B1/2 - League 2) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 8:00am
Final
SFA - ROBINSON (2) (8B1/2 - League 2) 23
QAS - HOFFMEISTER (1) (8B1/2 - League 1) 47
 
Friday, January 4, 2019 @ 9:15pm
Final
IC - CHANEY (8BO) 19
QAS - COLLINS (8BO) 44
 
Friday, January 4, 2019 @ 8:40pm
Final
ST MARK - DORMIER (NC) (5B1) 25
OLF - BEFFA (5B1) 10
 
Friday, January 4, 2019 @ 8:10pm
Final
ST JOE - HUNT (3) (8B3/4 - League 3) 25
QAS - SCHELLHASE (3) (8B3/4 - League 3) 27
 
Friday, January 4, 2019 @ 8:10pm
Final
ST JUS - BERRY (8BO) 27
SMMA - SULLIVAN (8BO) 35
 
Friday, January 4, 2019 @ 8:10pm
Final
SFA - RITZEL (5B1) 19
SCL - FITZGERALD (NC) (5B1) 12
 
Friday, January 4, 2019 @ 8:10pm
Final
QAS - STEGE (3G1) 6
SCL - GREFFET (3G1) 17
 
Friday, January 4, 2019 @ 7:35pm
Final
ST JOE - NESSELHOFF (3B2) 4
SFA - BOECKMAN (3B2) 4
 
Friday, January 4, 2019 @ 7:05pm
Final
SFA - NOVAK (6G2) 11
ST JOE - POGUE (6G2) 16
 
Friday, January 4, 2019 @ 7:05pm
Final
OLF - STUCKE (4B3) 12
SCL - CAHILL (4B3) 17
 
Friday, January 4, 2019 @ 7:05pm
Final
QAS - KESTERSON (7BO) 53
QAS - DeCLUE (7BO) 35
 
Friday, January 4, 2019 @ 7:05pm
Final
ASMP - PICHA (7BO) 37
SMMA - DeGREFF (7BO) 40
 
Friday, January 4, 2019 @ 6:30pm
Final
ST JOE - HUNT (2) (5G1/2 - League 2) 20
SFA - ABERNATHY (1) (5G1/2 - League 1) 2
 
Friday, January 4, 2019 @ 6:00pm
Final
SCL - WILLICK (3B1) 24
OLF - BERZOWSKI (3B1) 20
 
Friday, January 4, 2019 @ 6:00pm
Final
PCA - CASE (3) (7G2/3 - League 3) 0
SMMA - ALIVERNIA (3) (7G2/3 - League 3) 31
 
Friday, January 4, 2019 @ 6:00pm
Final
ST JOE - RALSTON (5B2) 18
QAS - HULSEY (NC) (5B2) 31
 
Friday, January 4, 2019 @ 6:00pm
Final
ST SIM - KRUS (3G2) 10
SCL - SPENCE (3G2) 12